Фахівці нашої компанії завжди орієнтовані на маскимально швидкий та вигідний захист ваших прав    та інтересів.

 

   Адвокати та юристи нашої компанії представляють інтереси юридичних та фізичних осіб в кримінальних, цивільних, господарських, адміністративних процесах в судах Києва, та по всій території України.


   Ми будемо супроводжувати Вас на всіх етапах судового розгляду чи правового конфлікту, до поки Ваші права не будуть відстояні.

 

Надання правової допомоги:


Кримінальний процес – повний спектр послуг: захист особи в процесі кримінального провадження при досудовому слідстві в якості свідка, підозрюваного, обвинуваченого.
Представництво інтересів потерпілого. Захист у суді підсудного, представництво потерпілого.

 

Цивільний процес – представництво у судах загальної юрисдикції всіх інстанцій з усіх спорів у галузі цивільного, сімейного, спадкового, трудового права.

 

Господарський процес – представництво у господарських судах інтересів юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців. Корпоративне право.

 

Адміністративне право та процес – захист у досудовому та судовому провадженні осіб, що притягнені до адміністративної відповідальності за Кодексом України про адміністративні правопорушення. Представництво та надання правової допомоги
юридичним особам та фізичним особам-підприємцям у спорах з фіскальними органами України (податкове право), з суб’єктами владних повноважень.

 

Надання усних та письмових консультацій, роз’яснень з усіх правових питань, що належать до компетенції адвоката.

Наша компанія надає послуги з консалтингу та аутсорсингу у галузі права, юридичним та фізичним особам. 

gallery/1_ico

Правові питання