Компанія "K and K Solution" надає послуги суб’єктам підприємницької діяльності за наступними напрямками:

  • Консультації з питань експортного контролю та визначення відповідності (невідповідності) заявленого товару до таких, які визначені в діючих Контрольних Списках товарів, що підлягають державному експортному контролю, з подальшим наданням відповідних висновків експертизи для митного оформлення цих товарів.
  • Допомога в оформленні документів, які подаються до Держекспортконтролю з метою проведення попередньої експертизи товарів та отримання за її результатами Посвідчення про реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності в Держекспортконтролі та (або) листа роз'яснення Держекпортконтролю про ідентифікацію товарів та умов здійснення їх міжнародних передач (експорту, імпорту, тимчасового вивезення/вивезення та транзиту).
  • Допомога в оформленні документів, які подаються до Держекспортконтролю з метою оформлення та видачі висновку на право проведення переговорів.
  • Допомога в оформленні документів, які подаються до Держекспортконтролю з метою оформлення та видачі висновку на здійснення тимчасового ввезення/вивезення товарів/транзиту товарів.
  • Допомога в оформленні документів, які подаються до Держекспортконтролю з метою оформлення та видачі дозволу на здійснення експорту/імпорту товарів.
  • Допомога в оформленні документів, які подаються до Держекспортконтролю з метою оформлення та видачі міжнародного імпортного сертифіката або інших документів про державні гарантії (зобов'язання) щодо використання у заявлених цілях товарів.
  • Допомога в оформленні документів, які подаються до Держекспортконтролю з метою оформлення та видачі свідоцтва про державну атестацію системи внутрішньофірмового експортного контролю, створеної суб'єктом здійснення міжнародних передач товарів.

Недержавний Експортний Контроль

gallery/1_ico
gallery/2_ico
gallery/3_ico

Фахівці нашої компанії нададуть професійні консцльтації з різного роду питань в галузі експортного контролю та допоможуть знайти для Вас найкраще рішення.

  Для отримання Консультації з питань експортного контролю та визначення відповідності (невідповідності) заявленого товару до таких, які визначені в діючих Контрольних Списках товарів, що підлягають державному експортному контролю, пропонуємо звертатись до нас з відповідним запитом на e-пошту. 

Компанія "K and K Solution" надає послуги з проведення недержавної експертизи в галузі експортного контролю, проводить консультативну діяльність та надає безпосередню допомогу суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності в галузі експортного контролю.

   Законом України "Про державний контроль за міжнародними передачами товарів військового призначення та подвійного використання" передбачено, що попередня ідентифікація товарів, а також здійснення необхідних заходів, пов'язаних з отриманням дозвільних документів для здійснення міжнародних передач товарів або отримання висновків на їх вивезення з України без дозвільних документів, є обов'язком суб'єкта підприємницької діяльності.

Відповідно до чинного законодавства, суб'єкт підприємницької діяльності має право доручити проведення попередньої ідентифікації товарів організації, яка, в свою чергу, має повноваження на здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів.

   Наша компанія має відповідне Свідоцтво № 024-03/2023 Про надання повноважень для здійснення діяльності щодо попередньої ідентифікації товарів у галузі експортного контролю.  

  Колектив компанії складається з професіоналів вищого кваліфікаційного рівня, які мають відповідні вчені звання та відзнаки.